Γρήγορη Εύρεση
Μοτοσυκλέτα CZ 250κυβ.εκ. Βελτιωμένη σε σκελετό και αναρτήσεις από SUZUKI RM 370 και ξεκινάω το όνειρο! Να κυνηγήσω φαντάσματα…τους τότε Ημίθεους οδηγούς MX…με τεράστια προσπάθεια ( με τα σκουπίδια ) τερμάτισα 5ος…στο 9ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Motocross και ξεκινάει το όνειρο το 1978 να γίνεται πραγματικότητα…..με παίρνει ως δεύτερο οδηγό ή SACHS HELLAS και μου δίνουν το MC 250 του Γιάννη Πέτσα.
![](https://motostory.gr/wp-content/uploads/2021/04/69739332_150186722743991_8782261904664952832_n.jpg)
![](https://motostory.gr/wp-content/uploads/2021/04/69253765_150186742743989_5135685677945454592_n.jpg)
![](https://motostory.gr/wp-content/uploads/2021/04/69705423_150186766077320_3310299013500108800_n.jpg)
Add your first comment to this post