Γρήγορη Εύρεση
Enduro Σπάρτη 2002. 1ος κατηγορίας Α1 και το πρώτο πρωτάθλημα μόλις είχε έρθει ήταν η πρώτη μου Καρό Σημαία σε μια πορεία που ούτε καν μπορούσα να φανταστώ την συνέχεια.
Βασίλειος Σιαφαρίκας
Enduro Σπάρτη 2002. 1ος κατηγορίας Α1 και το πρώτο πρωτάθλημα μόλις είχε έρθει ήταν η πρώτη μου Καρό Σημαία σε μια πορεία που ούτε καν μπορούσα να φανταστώ την συνέχεια.
Βασίλειος Σιαφαρίκας
Add your first comment to this post