Γρήγορη Εύρεση
Παίρνεις καρό σημαία και αντί να χαιρετάς τους φωτογράφους για μια καλή φωτογραφία προσπαθείς να βγάλεις το σωληνάκι από το ρεζερβουάρ γιατί μπούκωσε…Αυτή είναι η μαγεία του δίχρονου η κάθε λάθος κίνηση κοστίζει…
![](https://motostory.gr/wp-content/uploads/2021/04/55492953_125216741907656_6476269323215175680_n.jpg)
Παίρνεις καρό σημαία και αντί να χαιρετάς τους φωτογράφους για μια καλή φωτογραφία προσπαθείς να βγάλεις το σωληνάκι από το ρεζερβουάρ γιατί μπούκωσε…Αυτή είναι η μαγεία του δίχρονου η κάθε λάθος κίνηση κοστίζει…
Add your first comment to this post